Vår personal

Abbe Ibrahim, VD

abbe@operakallaren.se

Stefano Catenacci, Kökschef 
& Gastronomiskt ansvarig Nobisgruppen
stefano@nobis.se

Jonas Ghauri, Nattklubbschef

jonas@cafeopera.se

Bea Walter, Driftchef
bea@cafeopera.se

Niclas von Polgár , Barchef

niclas@cafeopera.se

Tozer Islercelik, Ljud- och ljusansvarig

tozer@cafeopera.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

VAR FÖRST MED DET SENASTE FRÅN OSS

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS CAFÉ OPERA

Nobis AB
Nobis Hotel Stockholm Hotel J Stockholm´s Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Miss Clara Restaurang Stockholm Operakällaren Café Opera Nattklubb Stockholm Luxury yacht Caribbean Pizzeria Stockholm Giro Nobis Hotel Copenhagen